UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak Czytam niektóre komentarze to mnie krew zalewa ale to chyba zazdrości że w końcu strażacy z Elbląga doczekają się pięknej strażnicy. Zamiast krytykować przydało by się wsparcie ale mentalność Polaków nie zna granic. Polak Polakowi jakby mógł to bym nóż w plecy wsadził i tak jest w tym przypadku. Życzę szybkiego ukończenia tej inwestycji i niech dobrze służy dla całego społeczeństwa.
Strażak z OSP