A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - Pana publiczna narracja i namolność internetowa przekonuje tylko garstkę wyborców. Proszę o tym pamiętać zaczynając kolejny komentarz na Portel. pl
Proszę sobie zapamiętać na całe życie, że mądrych w społeczeństwie jest zawsze mniej niż głupich, zaś jako anonim jesteś tylko trolliku bezzębną - i niestety mocno nudną - szczekaczką, której tchórzliwe ujadanie obchodzi mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg.
Trafne.... Ciesze sie ze ktos myśli podobnie..
@RobertKoliński - Powtórzę się - stuknij się pan w. .. ze swoimi lewackimi teoriami i daj żyć normalnym ludziom. Przywołana "wybiórcza" podniosła teraz alarm w związku z zapalaniem zniczy na cmentarzach, ale ta sama gadzinówka w maju nawoływała, żeby zapalić znicze żołnierzom radzieckim, albo w obronie kodziarstwa, etc. .. .
500 zł za grób? ?? To chyba w ciągu ostatnich trzech lat podrożało ??? Aż zadzwonię do administracji cmentarza. Trzy lata temu płaciłam niecałe 100 zł.
100 zł ? zapomnij. .. ..
@RobertKoliński - Panie Robercie, Pana polityczne CV to jak na razie 531 głosów w wyborach. Więcej pokory
Zebracy.... Najłatwiej poprosić nie robiąc nic... Wiem wiem zaraz będzie fala nienawiści na moją osobę pech... Każdy jest kowalem własnego losu ja tam wolę w futrze iść po cmentarzu niż siedzieć tam z kubkiem prosząc o 2 zł. PS oni naprawdę w taki dzień są w stanie zebrać gruba kasę...
Ale to jest grupa zorganizowana. To nie są przypadkowi biedni ludzie w potrzebie.