UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proszę sobie zapamiętać na całe życie, że mądrych w społeczeństwie jest zawsze mniej niż głupich, zaś jako anonim jesteś tylko trolliku bezzębną - i niestety mocno nudną - szczekaczką, której tchórzliwe ujadanie obchodzi mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg.

RobertKoliński