31
01.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale to jest grupa zorganizowana. To nie są przypadkowi biedni ludzie w potrzebie.
Gość 123 (2019.11.04)