UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zebracy.... Najłatwiej poprosić nie robiąc nic... Wiem wiem zaraz będzie fala nienawiści na moją osobę pech... Każdy jest kowalem własnego losu ja tam wolę w futrze iść po cmentarzu niż siedzieć tam z kubkiem prosząc o 2 zł. PS oni naprawdę w taki dzień są w stanie zebrać gruba kasę...
Nie wolno dawać pieniędzy!