UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
500 zł za grób? ?? To chyba w ciągu ostatnich trzech lat podrożało ??? Aż zadzwonię do administracji cmentarza. Trzy lata temu płaciłam niecałe 100 zł.
500 zł za grób? ?? To chyba w ciągu ostatnich trzech lat podrożało ??? Aż zadzwonię do administracji cmentarza. Trzy lata temu płaciłam niecałe 100 zł.