UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

500 zł za grób? ?? To chyba w ciągu ostatnich trzech lat podrożało ??? Aż zadzwonię do administracji cmentarza. Trzy lata temu płaciłam niecałe 100 zł.


Anuluj