UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę sobie zapamiętać na całe życie, że mądrych w społeczeństwie jest zawsze mniej niż głupich, zaś jako anonim jesteś tylko trolliku bezzębną - i niestety mocno nudną - szczekaczką, której tchórzliwe ujadanie obchodzi mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg.
RobertKoliński