UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę sobie zapamiętać na całe życie, że mądrych w społeczeństwie jest zawsze mniej niż głupich, zaś jako anonim jesteś tylko trolliku bezzębną - i niestety mocno nudną - szczekaczką, której tchórzliwe ujadanie obchodzi mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg.

RobertKoliński

Anuluj