UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zebracy.... Najłatwiej poprosić nie robiąc nic... Wiem wiem zaraz będzie fala nienawiści na moją osobę pech... Każdy jest kowalem własnego losu ja tam wolę w futrze iść po cmentarzu niż siedzieć tam z kubkiem prosząc o 2 zł. PS oni naprawdę w taki dzień są w stanie zebrać gruba kasę...
Nie wolno dawać pieniędzy!