A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
5 druzyn w lidze a oni znowu poza podium :p
kibicowac to mozna druzynie ale nie klubowi upolitycznionemu.! Co wy ludzi za glupich macie??? niech dalej sobie kibicuja tych paru naiwnych....
@Człowiek z miasta, jak byś nie zauważył to ja przez ostatnie 5 lat noszę dziewczyny na rękach po zwycięstwie i po przegranych, odkąd zostałem wciągnięty w żeński handball oglądam mecze, przysłuchuje się komentarzom i obserwuje to co zagrały wczoraj przelało moją czarę goryczy, tak niezorganizowanej gry nie prezentuje się na tak wysokim poziomie, tyle błędów odgwizdanych przez sędziów tyle rzutów bez pomysłu i podań nic nie wnoszących do gry nie widziałem przez te całe 5 lat. Mam wielki żal do zawodniczek i do trenera że nie potrafił naprawić tego co ewidentnie nie działało, przez parę meczy myślałem że obrona u nas działa, w tym meczu jej nie było, rozegranie -nic nie wnosiło, wykończenie nieskuteczne. Jestem załamany tym poziomem. Nadal kocham Start bezapelacyjnie i do samego końca ale może ktoś wie jak zmotywować zawodniczki do gry bo ja pomysłów już nie mam.
Przestań bzdury pisać... Jego era się skonczyla
Jak z nut człowieku akcje z przypadku.. Wszystko ciagniete... Zero przemyślanych schematow.. Z ruchem możemy tak grac
One już maja wtloczone do mózgu ,ze z Lubinem i Koszalinem to my nie wygramy i to już trwa od lat. Chyba że grają w stsa.
Jak na zespół, który od początku ma spore problemy, AZS zagrał perfekcyjnie. Lekka zadyszka przy 13:15 i kolejny odjazd bramkowy. Nie potrzeba było gwiazd formatu Monika Michałów, Romana Roszak, Tamara Smbatian. Nikt również nie zwalniał trenerki kiedy pierwsze kilka kolejnej Koszalin kończył bez punktów. Komentarze pomeczowe będą komiczne. Aż żal na to czekać.
Niestety wczoraj było widać, że ktoś tu się obraził. Czyżby dlatego, że mecz był na Kościuszki?
I im się płaci za promocję? W 7 miejscowościach grają i czy wygrają czy przegrają to i tak nie spadają. To już nic z tego nie będzie, ale za to co niektórzy w CV napiszą byłam prezeską drużyny grającej w lidze zawodowej - śmiech na sali?
Tak manipulancie wraz z przyległościami tu piszącymi. Płaci się i będzie płacić coraz więcej. Będziecie wmawiać wszem i wobec, że skoro biorą kasę za promocję(czyli mówiąc wprost reklamę miasta), to muszą zawsze, wszędzie i ze wszystkimi wygrywać. Informuję wszystkich pozostałych czytelników czytających te brednie, że w reklamie poprzez sport, osiągany ostatecznie wynik nie jest celem najważniejszym dla reklamodawców, to elementarz sportowego marketingu. Takie cele to zarząd powinien stawiać sztabowi trenerskiemu, bo sport dla sportu to rekraacja, też zresztą obstawiona przez sponsoring, tak na marginesie.