Wybrany wątek opinii

Kibicem jest się nie tylko wtedy kiedy drużyna wygrywa i wtedy dziewczyny są na rękach noszone. jak przegrywa to na dno się rzuca. wszyscy którzy wieszają psy na dziewczyny i trenera . to tak zwane balkonowce . wasze opinie wsadzie sobie 4litery Było Będzie Jest zawsze EKS
człowiek z miasta Elbląg (2019.10.26)
No jasne, na rękach jeszcze może nosić??? Potrzebny jest wstrząs, jedynym usprawiedliwienie może być wyczerpujący wyjazd do Lubina...
(2019.10.26)
kibicowac to mozna druzynie ale nie klubowi upolitycznionemu.! Co wy ludzi za glupich macie??? niech dalej sobie kibicuja tych paru naiwnych....
żenada (2019.10.26)
Powrót do komentarzy