Wybrany wątek opinii
Kibicem jest się nie tylko wtedy kiedy drużyna wygrywa i wtedy dziewczyny są na rękach noszone. jak przegrywa to na dno się rzuca. wszyscy którzy wieszają psy na dziewczyny i trenera . to tak zwane balkonowce . wasze opinie wsadzie sobie 4litery Było Będzie Jest zawsze EKS
Do moderacji
Odpowiedz
3
9
No jasne, na rękach jeszcze może nosić??? Potrzebny jest wstrząs, jedynym usprawiedliwienie może być wyczerpujący wyjazd do Lubina...
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
kibicowac to mozna druzynie ale nie klubowi upolitycznionemu.! Co wy ludzi za glupich macie??? niech dalej sobie kibicuja tych paru naiwnych....
Do moderacji
Odpowiedz
7
1