UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety wczoraj było widać, że ktoś tu się obraził. Czyżby dlatego, że mecz był na Kościuszki?
mokos000
Niestety wczoraj było widać, że ktoś tu się obraził. Czyżby dlatego, że mecz był na Kościuszki?
mokos000