UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kibicowac to mozna druzynie ale nie klubowi upolitycznionemu.! Co wy ludzi za glupich macie??? niech dalej sobie kibicuja tych paru naiwnych....
żenada
kibicowac to mozna druzynie ale nie klubowi upolitycznionemu.! Co wy ludzi za glupich macie??? niech dalej sobie kibicuja tych paru naiwnych....
żenada