UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kibicowac to mozna druzynie ale nie klubowi upolitycznionemu.! Co wy ludzi za glupich macie??? niech dalej sobie kibicuja tych paru naiwnych....

żenada

Anuluj