Wybrany wątek opinii
Ludziska to jest sport. Zachwyt po meczu z Kobierzycami (bo grały jak z nut) i dzisiaj od razu rzucacie mięsem. To nie przychodzcie na meczu. Jak to mówią nie umiecie przegrywać ;) Koszalin był dzisiaj klasę wyżej. Niestety. Koszalin z problemami i brakiem trzech podstawowych rozgrywając, które odeszły pokazał szybki handball.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Jak z nut człowieku akcje z przypadku.. Wszystko ciagniete... Zero przemyślanych schematow.. Z ruchem możemy tak grac
Do moderacji
Odpowiedz
3
0