UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Człowiek z miasta, jak byś nie zauważył to ja przez ostatnie 5 lat noszę dziewczyny na rękach po zwycięstwie i po przegranych, odkąd zostałem wciągnięty w żeński handball oglądam mecze, przysłuchuje się komentarzom i obserwuje to co zagrały wczoraj przelało moją czarę goryczy, tak niezorganizowanej gry nie prezentuje się na tak wysokim poziomie, tyle błędów odgwizdanych przez sędziów tyle rzutów bez pomysłu i podań nic nie wnoszących do gry nie widziałem przez te całe 5 lat. Mam wielki żal do zawodniczek i do trenera że nie potrafił naprawić tego co ewidentnie nie działało, przez parę meczy myślałem że obrona u nas działa, w tym meczu jej nie było, rozegranie -nic nie wnosiło, wykończenie nieskuteczne. Jestem załamany tym poziomem. Nadal kocham Start bezapelacyjnie i do samego końca ale może ktoś wie jak zmotywować zawodniczki do gry bo ja pomysłów już nie mam.

JiLniezalogowany