A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Skamlasz bo pomyjach, które wylałeś na zespół. Słabe tłumaczenie. Bo zwycięstwie happy po porażce ciamajdy ? Jedni zwalniają trenera, inni wmawiają grę bez taktyki. Sami kur... znawcy ręcznej. Jesteś w tej marnej klice to plują za zespół. Żałosne. Cytując Ciebie GÓWNO... i dalej szkoda cytatów.
A ty coś potrafisz dodać na temat meczu ? Czy przytaknąłeś JILniezalogowany :)
Nie wypuszczają ludzi na mecz, nawet z karnetami. Co to jest?
To jest kpina.
Porażka porażce nierówna, zagralyscie syf i tyle. Nie chcemy czegoś takiego oglądać, choćby ze względu na historię tego klubu. Jeśli się to nie podoba to rozwiązać kontrakty i wpuścić juniorki Truso, Niewrzawa obudź się chłopie.
was tam w tym zarządzie jest za dużo.