46
26.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Skamlasz bo pomyjach, które wylałeś na zespół. Słabe tłumaczenie. Bo zwycięstwie happy po porażce ciamajdy ? Jedni zwalniają trenera, inni wmawiają grę bez taktyki. Sami kur... znawcy ręcznej. Jesteś w tej marnej klice to plują za zespół. Żałosne. Cytując Ciebie GÓWNO... i dalej szkoda cytatów.
(2019.10.27)
A ty coś potrafisz dodać na temat meczu ? Czy przytaknąłeś JILniezalogowany :)
(2019.10.27)
Nie wypuszczają ludzi na mecz, nawet z karnetami. Co to jest?
Cykloped (2019.10.27)
To jest kpina.
(2019.10.27)
Porażka porażce nierówna, zagralyscie syf i tyle. Nie chcemy czegoś takiego oglądać, choćby ze względu na historię tego klubu. Jeśli się to nie podoba to rozwiązać kontrakty i wpuścić juniorki Truso, Niewrzawa obudź się chłopie.
(2019.10.27)
was tam w tym zarządzie jest za dużo.
o (2019.10.28)