A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zobacz tv znowu pokazało czarne tło i zrywka transmisji ? Oni tak lecą w kulki od kilku kolejek.
Ludziska to jest sport. Zachwyt po meczu z Kobierzycami (bo grały jak z nut) i dzisiaj od razu rzucacie mięsem. To nie przychodzcie na meczu. Jak to mówią nie umiecie przegrywać ;) Koszalin był dzisiaj klasę wyżej. Niestety. Koszalin z problemami i brakiem trzech podstawowych rozgrywając, które odeszły pokazał szybki handball.
Zespół dziś rozczarował. Nie chodzi o sam fakt porażki ale o jej fatalny styl. W tym meczu nie było ambicji, woli walki, serca do gry. Brak skuteczności, koncentracji, motywacji oraz od dłuższego już czasu nieumiejętność wykorzystania gry w przewadze (co więcej Start jest chyba jedynym zespołem w lidze który grając w przewadze liczebnej traci bramki…) ale przede wszystkim brak pomysłu na gre. Postawa zespołu jest dla mnie niezrozumiała …
Kuzwa piszę już od kilku miesięcy,że na podium nie staną.Chyba że zrobią ligę super zawodową w sile 3 drużyn.Kasy więcej im dawać.Może się zmobilizują na jeden mecz za 800.koła
Kibicem jest się nie tylko wtedy kiedy drużyna wygrywa i wtedy dziewczyny są na rękach noszone. jak przegrywa to na dno się rzuca. wszyscy którzy wieszają psy na dziewczyny i trenera . to tak zwane balkonowce . wasze opinie wsadzie sobie 4litery Było Będzie Jest zawsze EKS
No jasne, na rękach jeszcze może nosić??? Potrzebny jest wstrząs, jedynym usprawiedliwienie może być wyczerpujący wyjazd do Lubina...
To jest ręczna. Z Lubinem o włos, dzisiaj wtopa. Tydzień temu Piotrkowia koncertowa gra i położyła Jarosław a dzisiaj leży na Chorzowie który pierwszej punkty zdobył.
Tydzień temu był ojcem sukcesu z Kobierzycami a dziś go zwalniacie? Uwielbiam Was kibice od klawiaturki.
tak
1/4 sezonu za nami i tabela sprawiedliwie odzwierciedla przebieg I rundy. Pierwsza dwójka poza zasięgiem pozostałych klubów a 3 miejsce aktualnie dla Kobierzyc, które grają solidnie i prezentują ciekawą piłkę ręczną.