UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I im się płaci za promocję? W 7 miejscowościach grają i czy wygrają czy przegrają to i tak nie spadają. To już nic z tego nie będzie, ale za to co niektórzy w CV napiszą byłam prezeską drużyny grającej w lidze zawodowej - śmiech na sali?