UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak manipulancie wraz z przyległościami tu piszącymi. Płaci się i będzie płacić coraz więcej. Będziecie wmawiać wszem i wobec, że skoro biorą kasę za promocję(czyli mówiąc wprost reklamę miasta), to muszą zawsze, wszędzie i ze wszystkimi wygrywać. Informuję wszystkich pozostałych czytelników czytających te brednie, że w reklamie poprzez sport, osiągany ostatecznie wynik nie jest celem najważniejszym dla reklamodawców, to elementarz sportowego marketingu. Takie cele to zarząd powinien stawiać sztabowi trenerskiemu, bo sport dla sportu to rekraacja, też zresztą obstawiona przez sponsoring, tak na marginesie.
hd