UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

One już maja wtloczone do mózgu ,ze z Lubinem i Koszalinem to my nie wygramy i to już trwa od lat. Chyba że grają w stsa.

Pero

Anuluj