UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
One już maja wtloczone do mózgu ,ze z Lubinem i Koszalinem to my nie wygramy i to już trwa od lat. Chyba że grają w stsa.
Pero
One już maja wtloczone do mózgu ,ze z Lubinem i Koszalinem to my nie wygramy i to już trwa od lat. Chyba że grają w stsa.
Pero