Wybrany wątek opinii

Zlikwidować Urzędy Pracy!!! W dobie internetu i niskiego bezrobocia to relikty przeszłości!!! Na Saperów siedzi kilkadziesiąt osób + budynek który trzeba utrzymać za nasze pieniądze. Policzcie ile rocznie idzie na ten syf, 4mln? ??
Konfederacjaaaaa (2019.10.24)
@Konfederacjaaaaa - po co się pytasz ile idzie jak wiesz, konfederaci wszystko zlikwidują, nic nie będzie, czyż by przyjeliście już tego kandydata na prezydenta z Białegostoku KONONOWICZA
(2019.10.24)
Powrót do komentarzy