UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zlikwidować Urzędy Pracy!!! W dobie internetu i niskiego bezrobocia to relikty przeszłości!!! Na Saperów siedzi kilkadziesiąt osób + budynek który trzeba utrzymać za nasze pieniądze. Policzcie ile rocznie idzie na ten syf, 4mln? ??

Konfederacjaaaaa

Anuluj