UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Str - ale bredzisz, chleb nie, co?za darmo dawali, 3 tysiące mało, 5 też mało, 500 plus mało, kto ci zabiera 1500 i za co ??? ale pózniej chcesz emeryturę, może rentę, opiekę medyczną, edukację, chłopie najpierw pomyśl póżniej pisz, jaka by nie była władza zawsze trzeba płacić podatki, ubezpieczenia, nic nie ma darmo