UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zlikwidować Urzędy Pracy!!! W dobie internetu i niskiego bezrobocia to relikty przeszłości!!! Na Saperów siedzi kilkadziesiąt osób + budynek który trzeba utrzymać za nasze pieniądze. Policzcie ile rocznie idzie na ten syf, 4mln? ??

Konfederacjaaaaa