UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Trąbka - Masz dziwne ciągoty do całowania w trąbke, feeee! Nie mam nic do was ale żeby tak na forum się afiszować, irytujaca jest arogancja twoich środowisk
Paralityk
@Trąbka - Masz dziwne ciągoty do całowania w trąbke, feeee! Nie mam nic do was ale żeby tak na forum się afiszować, irytujaca jest arogancja twoich środowisk
Paralityk