UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Trąbka - Masz dziwne ciągoty do całowania w trąbke, feeee! Nie mam nic do was ale żeby tak na forum się afiszować, irytujaca jest arogancja twoich środowisk

Paralityk

Anuluj