UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A czy na to nie było reklamacji? na buty jest 2 lata a na tą koskę powinnobyć 10,ale po fakcie bo nikt z urzędników jak zwykle tego nie dopilnował inie ma winnego,więc pieniądze po raz drugi trzeba wydać,dawniej jakoś budowali to setki lat wytrzymywało,dziwne teraz takie nowoczesne komiczne technologie i co?jak zwykle gó...o.