UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@A jechał was pies - Ale ty musisz być ponurakiem, krytyka w tym wypadku jest jak najbardziej na miejscu panie idealny. Mosty są spartolone na maksa więc braw się nie spodziewaj. Co do wszechobecnych wandali to oczywiście są i trzeba ich tępić ale oni nie piszą krytycznych komentarzy bo są za głupi. Jeśli mosty w momencie oddania wyraźne wady i po niespełna sześciu latach wymagają remontów i co za tym idzie dużych nakładów finansowych z budżetu miasta to krytyka jest tu jak najbardziej na miejscu. Pomyśl zanim głupoty zaczniesz pisać.
Egoniasty