UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czy na to nie było reklamacji? na buty jest 2 lata a na tą koskę powinnobyć 10,ale po fakcie bo nikt z urzędników jak zwykle tego nie dopilnował inie ma winnego,więc pieniądze po raz drugi trzeba wydać,dawniej jakoś budowali to setki lat wytrzymywało,dziwne teraz takie nowoczesne komiczne technologie i co?jak zwykle gó...o.