72
22.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No jak to kto? Pani Ela
(2019.10.22)
@Atgmag - woda wilgoc plus zima i struktura kostki, sloje sa pionowo ukierunkowane do powierzchni podloza, pod naciskiem latwiej pekaja cos w stylu klina ktory je rozsadza w postaci samochodow tak jak napisales, ja bym tam to przykryl czerwonym dywanem, i zrobil na tym dywanie jakis mural i nei bedzie widac
(2019.10.22)
Ciekawe, kto wymyślił taką nawierzchnię?Nie wiedział, że drewno zmienia objętość pod wpływem wilgoci?Może nie widział nigdy zalanego parkietu?
mm263 (2019.10.22)

info

9  
  0
No w d..ę je...ę nie wytrzymam w tym kraju dłużej!!!!!!!!!!!!!!
Lysy (2019.10.22)

info

5  
  0
Zgroza i tyle. Często idę po tym moście do rodzinki i widzę ten straszny bubel od lat. A jak widzę to klnę na urzędasów, inwestora i wykonawcę tego gniota. Powinien wykonawca ponieść koszty naprawy tego bubla w 100% a urzędnicy koszta remontu z własnej kieszeni.
Szok (2019.10.22)

info

11  
  0
Jak już robić to z ruchem dwustronnym, po 15.00 są takie korki na Unijnym i do Warszawskiej, a tak chwila z siódemki i jesteś w centrum.
(2019.10.22)

info

11  
  3
w latach złych, niedobrych, niewłaściwych i co tam jeszcze most wyłożony był deską ok 60cm może 8o cm długą i ułożony były w jodełkę tak jak parkiet a krążownik szos PRL-u, ,S 101 " wspaniale się prezentował na tym moście
rodowitywiekowy (2019.10.22)
odszukać jak było przed wojną i powtórzyć, albo zrobić sztuczne drewno.
(2019.10.22)

info

2  
  1
Dlaczego drewniane podkłady kolejowe wytrzymują dziesiątki lat bo drzewo dobrze zakonserwowane i tu można było też o takim materiale pomyśleć skoro chcieliście most drewnem wyłożyć !!! Pamiętam stary most to dopiero był most, tyle miał lat a wyglądał pięknie po co go wymieniali na takie g..wno !!
Zakanalak (2019.10.22)

info

5  
  0
Deski lub grube belki.
Fredek (2019.10.22)