Wybrany wątek opinii
Ale okazja się wyżyć, bo wszystko jest be, nikt nie jest dobry, w mieście rządzą nieudacznicy, a fachowcy i omnibusy chodzą po ulicach i nikt ich nie docenia. A skoro tak to oni w odwecie niszczą wiaty przystankowe, malują bohomazy na murach i ścianach budynków, zaśmiecają ulice, tramwaje i autobusy miejskie. W ramach walki o dobre jutro podróżują bez biletu, bez opamiętania klną jak największy łachudra, a od palenia tytoniu czy obrzydliwego epapierosa nic ich nie powstrzyma, ani małe dziecko, ani przystanek, a nawet sklep. I to są ci prawdziwi dziarscy elblążanie. No ludzie dalej huzia do krytyki, wykazujcie swoje drogocenne myśli i pomysły, bo bez was jest chmurno i durno.
Do moderacji
Odpowiedz
15
19
@A jechał was pies - Masz w 100% rację
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@A jechał was pies - Ale ty musisz być ponurakiem, krytyka w tym wypadku jest jak najbardziej na miejscu panie idealny. Mosty są spartolone na maksa więc braw się nie spodziewaj. Co do wszechobecnych wandali to oczywiście są i trzeba ich tępić ale oni nie piszą krytycznych komentarzy bo są za głupi. Jeśli mosty w momencie oddania wyraźne wady i po niespełna sześciu latach wymagają remontów i co za tym idzie dużych nakładów finansowych z budżetu miasta to krytyka jest tu jak najbardziej na miejscu. Pomyśl zanim głupoty zaczniesz pisać.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0