UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W normalnym kraju urzędnicy, odpowiedzialni za to, ponieśli by konsekwencje karno-finansowe. Tymczasem w Polsce...nic się nie stało - podatnik zapłaci.


Anuluj