UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W normalnym kraju urzędnicy, odpowiedzialni za to, ponieśli by konsekwencje karno-finansowe. Tymczasem w Polsce...nic się nie stało - podatnik zapłaci.
W normalnym kraju urzędnicy, odpowiedzialni za to, ponieśli by konsekwencje karno-finansowe. Tymczasem w Polsce...nic się nie stało - podatnik zapłaci.