72
22.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
kostka zgniła ale zakresu robót mozna wnioskować, że i konstrukcja most też gnije, mówić wprost gnije most zbudowany dosłownie przed kilkoma latami za ciężki grosz, ale co tam, nic się nie stało Elblągi nic się nie stało, nic się nie stało, Elblągi nic się nie stało
sdasdsd (2019.10.22)

info

26  
  12
@opus mogłeś przypilnować gdzie byłeś?
jank (2019.10.22)
Czy wykonawca bubla i niedotrzymanie terminu już się rozliczył z miastem(podatnikami)Oczywiśćie chodzi o nazywany szumnie Tor Kalbar.
(2019.10.22)
Ale okazja się wyżyć, bo wszystko jest be, nikt nie jest dobry, w mieście rządzą nieudacznicy, a fachowcy i omnibusy chodzą po ulicach i nikt ich nie docenia. A skoro tak to oni w odwecie niszczą wiaty przystankowe, malują bohomazy na murach i ścianach budynków, zaśmiecają ulice, tramwaje i autobusy miejskie. W ramach walki o dobre jutro podróżują bez biletu, bez opamiętania klną jak największy łachudra, a od palenia tytoniu czy obrzydliwego epapierosa nic ich nie powstrzyma, ani małe dziecko, ani przystanek, a nawet sklep. I to są ci prawdziwi dziarscy elblążanie. No ludzie dalej huzia do krytyki, wykazujcie swoje drogocenne myśli i pomysły, bo bez was jest chmurno i durno.
A jechał was pies (2019.10.22)
Proponuję zrobić zdjęcia wszystkim odpowiedzialnym za ten BUBEL i porozwieszać na moście.
pitupitu (2019.10.22)
@A jechał was pies Zluzuj majty, przyznaj się co ty jarasz.
(2019.10.22)

info

10  
  7
jako wyborca Pana Wróblewskiego powiem, że te dziury w moście nadają specyfiknego oryginalnego kolorytu całemu miastu i jego mieszkańcom, szkoda, że ich zabraknie, mama nadzieję, że miasto postara się o nowe równie piękne dziury w innym miejscu
;';,l; (2019.10.22)

info

14  
  4
@A jechał was pies - Masz w 100% rację
GGr (2019.10.22)
@Taka prawda - no własnie, czemu, urzędasy nic nie zrobiły, przecież ta kostka była felerna od samego początku! i teraz znów um wywali kasę z naszych podatków? gdzie są winni tego stanu rzeczy, bo są na 100%
(2019.10.22)
@opus - jakoś dziwnie Wcisła teraz milczy, a przed wyborami to wychodził z naszych lodówek, było go wszędzie pełno
(2019.10.22)