UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale okazja się wyżyć, bo wszystko jest be, nikt nie jest dobry, w mieście rządzą nieudacznicy, a fachowcy i omnibusy chodzą po ulicach i nikt ich nie docenia. A skoro tak to oni w odwecie niszczą wiaty przystankowe, malują bohomazy na murach i ścianach budynków, zaśmiecają ulice, tramwaje i autobusy miejskie. W ramach walki o dobre jutro podróżują bez biletu, bez opamiętania klną jak największy łachudra, a od palenia tytoniu czy obrzydliwego epapierosa nic ich nie powstrzyma, ani małe dziecko, ani przystanek, a nawet sklep. I to są ci prawdziwi dziarscy elblążanie. No ludzie dalej huzia do krytyki, wykazujcie swoje drogocenne myśli i pomysły, bo bez was jest chmurno i durno.

A jechał was pies

Anuluj