72
22.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Te drewniane kostki może nie wytrzymują ciężaru samochodów
Atgmag (2019.10.22)
To niestety tak nie działa. Był okres gwarancyjny, wygasł i teraz nic nie można zrobić. Dali się wydymać na sucho nawet bez żadnej kolacji.
(2019.10.22)
Bogate miasto niech buli. Za położenie na mostach tej kostki ktoś imiennie odpowiada niech zapłaci nawet stanowiskiem. Miarka sie przebrała. To granda.
(2019.10.22)

info

17  
  1
Pieniądze nas mieszkańców idą w bloto. Z takim rzadzeniem zejdziemy na dziady.
(2019.10.22)

info

17  
  0
takie prace w jesień-zima ( deszcz, mróz ) pomysł super ( urzędnicy powinni dostać jaką premię ) a co ze starą kostką, chętnie przyjmę ???
slawekel1 (2019.10.22)

info

12  
  0
Pamietam ze Jarek ze stołka uroczyście otwieraj mosty i bulwar ktire „budowało „ prezydentów mówiąc ze to zasługa PiS ... może skoro dobrze włada łopata wpadłby z wolfem i spółka zrobić renowacje
Inc (2019.10.22)

info

4  
  8
nowa technologia hmm. .. po co nowa jak wystarczy spojrzeć na stare poniemieckie mosty stalowa rama i grube deski zaimpregnowane olejem wytrzymały 100 lat łatwa wymiana desek w razie czego
znawca (2019.10.22)
O ile pamięć mnie nie myli to urzędnicy sobie wydumali kostkę z czarnego dębu - w momencie obwieszczenia tego na Portel złapałem się za głowę, bo chyba ktoś nie wie ile czarny dąb kosztuje. Oczywiście dąb był, prawie czarny, jednak dzisiejsza konserwacja drewna niekoniecznie pozwala na takie same rezultaty jakie można było osiągnąć kiedyś bez spełniania pęczka norm. Efekty tej snobistycznej decyzji widzieliśmy przez ostatnie lata.
rath (2019.10.22)

info

13  
  0
gdyby kostka byla impregnowana i co jakis czas konserwowana to tak szybko szlaq by jej nie trafil
(2019.10.22)

info

10  
  2
Za jakiś czas zostanie zamknięte CRW i tor wrotkarsko - lodowy. Za GRUBE remonty zapłaci kto? Oczywiście podatnik. W ramach gwarancji się nie naprawia. Dlaczego?
(2019.10.22)

info

14  
  0