Proponuję zrobić zdjęcia wszystkim odpowiedzialnym za ten BUBEL i porozwieszać na moście. pitupitu
Proponuję zrobić zdjęcia wszystkim odpowiedzialnym za ten BUBEL i porozwieszać na moście.