UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kostka zgniła ale zakresu robót mozna wnioskować, że i konstrukcja most też gnije, mówić wprost gnije most zbudowany dosłownie przed kilkoma latami za ciężki grosz, ale co tam, nic się nie stało Elblągi nic się nie stało, nic się nie stało, Elblągi nic się nie stało

sdasdsd