Wybrany wątek opinii
Świetnie, a czemu za spartolenie roboty miasto musi znowu płacić? Pozwać albo projektanta, albo wykonawce za tak kichę i niech płaci za wykonanie nowej nawierzchni.
Do moderacji
Odpowiedz
146
4
@Taka prawda - no własnie, czemu, urzędasy nic nie zrobiły, przecież ta kostka była felerna od samego początku! i teraz znów um wywali kasę z naszych podatków? gdzie są winni tego stanu rzeczy, bo są na 100%
Do moderacji
Odpowiedz
17
0
To niestety tak nie działa. Był okres gwarancyjny, wygasł i teraz nic nie można zrobić. Dali się wydymać na sucho nawet bez żadnej kolacji.
Do moderacji
Odpowiedz
18
0