UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jako wyborca Pana Wróblewskiego powiem, że te dziury w moście nadają specyfiknego oryginalnego kolorytu całemu miastu i jego mieszkańcom, szkoda, że ich zabraknie, mama nadzieję, że miasto postara się o nowe równie piękne dziury w innym miejscu

;';,l;

Anuluj