UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jako wyborca Pana Wróblewskiego powiem, że te dziury w moście nadają specyfiknego oryginalnego kolorytu całemu miastu i jego mieszkańcom, szkoda, że ich zabraknie, mama nadzieję, że miasto postara się o nowe równie piękne dziury w innym miejscu
;';,l;