UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jako wyborca Pana Wróblewskiego powiem, że te dziury w moście nadają specyfiknego oryginalnego kolorytu całemu miastu i jego mieszkańcom, szkoda, że ich zabraknie, mama nadzieję, że miasto postara się o nowe równie piękne dziury w innym miejscu

;';,l;