A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nikt im nie każe się do drzew przywiązywać niech lepiej zostaną w domu i nie przeszkadzają w rozwoju Polski.
Tak pedros, super statki, jachty, duże łodzie motorowe i kutry i Elbląg odżyje, może powrócą wodoloty np do Trójmiasta. Albo na Hel z Elbląga.
Bo nie mają do czego się przywiązać!Rząd ich przechytrzył i drzewa wcześniej wycięto.
Hahahahahaha
Gdzie byli ekolodzy jak zrzucali ścieki do Wisły w Warszawie? Rozpędzić to dziadostwo koparkami
Krynica protestuje a mi się nie podoba t co oni robią latem tam jechać to smród i fetor ciemno i dymu z grila i smród do tego wszędzie wędzą ryby dym i dym a gdzie jest wtedy ekologia to wam nie przeszkadza bo za to jest kasa też protestujcie koniec z dymen z grila i wedzarni wielcy eklodzy gonic to dziadostwo i finał
zasrani ekolodzy a leśne parkingi dla samochodów pomiędzy drzewami wam nie przeszkadzają nie bo kasa
A na kazaniu co było w niedzielę?
Masz ty pojęcie, ehe. Wodolot to masz w głowie.
Krynica jest przereklamowana - brudno i drogo jak na Hawajach. Tylko z sentymentu do "starej" Krynicy wpadamy tam na 1-2 dni.