A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak mam, bo kiedyś pływały z Elbląga wodoloty.
Ten Przekop to jest szansa dla Elbląga, Tolkmicka, Fromborka i Braniewa. A PO, Rosja, Krynica Morska, Ekolodzy chcą to wszystko zniszczyć. A mieszkańcom Gronowa Górnego, którym się nie podoba to, że tam coś jeździ. To może autobusy 16 i 22 powinny zostać zlikwidowane, a autobusy do Pasłęka powinny jeździć nową siódemką mijając bokiem Gronowo Górne
Przekop tak, ale przy okazji może przywrócić temat przyłączenia Elbląga do województwa pomorskiego. Teraz jak została otwarta s7 to Olsztyn jest nam jeszcze bardziej daleki.
Głupia dzido jakie 2 mld.Ciekawe gdzie żyjesz w kanałach ,czy w wybudowanym domu na kretowisku.Spadaj do swoich na Syberię motyle łapać i nie nazywaj się polską patriotką ruskich interesów broniąc.
cała prawda o tych pseudo-eklogów wygląda całkiem inaczej oni nie mają nic wspólnego z ekologią ci ludzie nigdzie nie pracują jak się zaczyna jakaś budowa biorą namioty i w Polskę blokować inwestycję to najbogatsi ludzie nigdzie nie pracujacy inwestor gdy chce mieć spokój i zależy mu na czasie płaci kasę i to dużą kasę wtedy protest wygasa i ferajna jedzie dalej i tak w kółko to bardzo dochodowy interes tu nie chodzi o żaby motyle czy inne robactwo tu akurat chodzi tylko o jedno kasa. Zauważcie jedno na całej mierzei parkingi są po całym lesie pomiędzy drzewami niszczy sie ściółkę faune i fliorę naszych lasów i ekologom to nie przeszkadza bo tu kasy nie ściagną zobaczcie w Samej Krynicy wszystkie nieczystosci i smieci i odpady komunalne z osirodków wyrzucane są w przyzalewowe trzciny to jeden wielki śmietnik tu ekologów nie ma w całym sezonie nad Krynicą mozna zaobserwować smog z grilów i wędzarni to też nikomu nie przeszkadza bo tu kasy nie zarobi się do tego dochodzą tony oleju ze smażalni ryb które wylewane są do ścieków wszelkie odpady z obiadów śniadań i kolacji lądują w trzcinach które potem wabią dziki na łatwy pokarm roznosząc przy okazji wszelkie choroby do tego dochodzą wnętrzności patroszonych ryb latem pracowałem tam własnie tam kazano mi wszystko wyrzucać co niepotrzebne w trzciny nawet stare maszyny to jest ekologiczna Krynica która protestuje
mają za dużo wolnego czasu. .. .
Wywalić 2 mld zł (to tak na początek, będzie więcej i to dużo) na mrzonki o potędze. A leków onkologicznych brakuje.
@xyl - głupi jestes zobacz ile kosztował tunel pod martwą Wisłą właśnie tacy udzie jak ty hamują rozwój Polski
Jeżeli Rosja wybuduje na Mierzei Wiślanej "Kurort" z pełną infrastrukturą dla żaglowców, a przy tym
Delfinarium i Fokarium, Korty tenisowe, Kasyno to projekt 'wolski" się zesra. Żeglarze na 100 % bardziej będą zainteresowani takimi atrakcjami niż starym niedoinwestowanym Elblągiem.
Sąsiad po prostu szykuje się do skonsumowania tego strategicznego kawałka terenu, który sami sobie odkrajamy od Polski.
Polska wyjdzie znów na barbarzyńskiego przygłupa niszczącego środowisko aby zrobić przesmyk dla kajaków drażniący Rosjan.
Ja proponuję przekopać mierzeję wzdłuż. To by było równie bezsensowne ale nowatorskie. I drzew więcej się sprzeda, i bursztynu wykopie.
" - Powiedz mi, po co jest ten przekop?
- Właśnie, po co?
- Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten przekop? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest przekop na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym przekopem? My otwieramy oczy niedowiarkom". Cytat z "Misia" pasuje jak ulał. .. ..
Co niektórzy powinni też dostawać za darmo leki na glupote