UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nikt im nie każe się do drzew przywiązywać niech lepiej zostaną w domu i nie przeszkadzają w rozwoju Polski.
Nikt im nie każe się do drzew przywiązywać niech lepiej zostaną w domu i nie przeszkadzają w rozwoju Polski.