A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To śmiech. Protestuje 8 ludzi, prawdopodobnie mieszkańcy Krynicy. Teraz beczą za dwa lata będą pchać se kasę w kieszenie. A tak poza tym to na terenie budowy chodzi się w kakakasku. :)
Zwykle cholota i nieroby tak określano takich w PRL u. Przekop i tak powstanie a wam wary opadną kolki.
To taka tradycja rodzinna :) :) :)
W Krynicy ostatnio, niedaleko hangaru klubu żeglarskiego widziałem sporo różnych materiałów budowlanych. To betonowanie kryniczanom nie przeszkadza?
@joanna brzezińska za dobrych dawnych czasów jakiś milicjant przejechałby ci po plecach gumową pałą i sprawa zamknięta. Ale mamy demokrację i byle jaka wywłoka mooooże. ..
i zaczną wpływać super statki - o jeee - brawo PiSdzielce
@ciekawskiiiiii - na pewno nie z tego samego co ty pisowski elektoracie. Wam wystarczy na obiecać a potem jest taki syf jaki jest i się ludzie muszą do drzew wiązać, bo się jakiemuś choremu konusowi zamarzył drugi Amsterdam
Pamiętam czasy, gdy w Krynicy Morskiej długo nie było oczyszczalni ścieków. Później została wybudowana za pieniądze wszystkich mieszkańców województwa elbląskiego. Widzę, że dziadygi myślą tak jak górale - tylko dutki.
Trzeba było protestować w sezonie jak dziesiątki tysięcy turystów jechały do Krynicy. Teraz już pilnujcie aby szkody były jak najmniejsze. Za całość zapłacą Polacy, to jakieś 1 litr wódki na jednego Polaka. Śmieszne pieniądze !!!
Przekop trzeba ponadto przekazać Rządowi, który chyba ma zrobiony biznes plan : dochodów i kosztów w czasie eksploloatacji.
@OMEGA
Przekop owszem ale po żebrach dla tYCH strajkujących