Wybrany wątek opinii
Tak pedros, super statki, jachty, duże łodzie motorowe i kutry i Elbląg odżyje, może powrócą wodoloty np do Trójmiasta. Albo na Hel z Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
25
5
Masz ty pojęcie, ehe. Wodolot to masz w głowie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
14