Wybrany wątek opinii

Tak pedros, super statki, jachty, duże łodzie motorowe i kutry i Elbląg odżyje, może powrócą wodoloty np do Trójmiasta. Albo na Hel z Elbląga.
(2019.10.18)
Masz ty pojęcie, ehe. Wodolot to masz w głowie.
Whisky_dżin (2019.10.18)
Powrót do komentarzy