UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak pedros, super statki, jachty, duże łodzie motorowe i kutry i Elbląg odżyje, może powrócą wodoloty np do Trójmiasta. Albo na Hel z Elbląga.
Tak pedros, super statki, jachty, duże łodzie motorowe i kutry i Elbląg odżyje, może powrócą wodoloty np do Trójmiasta. Albo na Hel z Elbląga.