UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak pedros, super statki, jachty, duże łodzie motorowe i kutry i Elbląg odżyje, może powrócą wodoloty np do Trójmiasta. Albo na Hel z Elbląga.


Anuluj