UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Krynica protestuje a mi się nie podoba t co oni robią latem tam jechać to smród i fetor ciemno i dymu z grila i smród do tego wszędzie wędzą ryby dym i dym a gdzie jest wtedy ekologia to wam nie przeszkadza bo za to jest kasa też protestujcie koniec z dymen z grila i wedzarni wielcy eklodzy gonic to dziadostwo i finał