Wybrany wątek opinii
i zaczną wpływać super statki - o jeee - brawo PiSdzielce
Do moderacji
Odpowiedz
6
27
Tak pedros, super statki, jachty, duże łodzie motorowe i kutry i Elbląg odżyje, może powrócą wodoloty np do Trójmiasta. Albo na Hel z Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
25
5
Pszebadai sie na glowe bo naprawde cos jest nietak
Do moderacji
Odpowiedz
0
2