Wybrany wątek opinii

i zaczną wpływać super statki - o jeee - brawo PiSdzielce
pedros45 (2019.10.18)
Tak pedros, super statki, jachty, duże łodzie motorowe i kutry i Elbląg odżyje, może powrócą wodoloty np do Trójmiasta. Albo na Hel z Elbląga.
(2019.10.18)
Pszebadai sie na glowe bo naprawde cos jest nietak
(2019.10.19)
Powrót do komentarzy