UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Krynica protestuje a mi się nie podoba t co oni robią latem tam jechać to smród i fetor ciemno i dymu z grila i smród do tego wszędzie wędzą ryby dym i dym a gdzie jest wtedy ekologia to wam nie przeszkadza bo za to jest kasa też protestujcie koniec z dymen z grila i wedzarni wielcy eklodzy gonic to dziadostwo i finał