Wybrany wątek opinii

@ciekawskiiiiii - na pewno nie z tego samego co ty pisowski elektoracie. Wam wystarczy na obiecać a potem jest taki syf jaki jest i się ludzie muszą do drzew wiązać, bo się jakiemuś choremu konusowi zamarzył drugi Amsterdam
Gerard44 (2019.10.18)
Nikt im nie każe się do drzew przywiązywać niech lepiej zostaną w domu i nie przeszkadzają w rozwoju Polski.
(2019.10.18)
Bo nie mają do czego się przywiązać!Rząd ich przechytrzył i drzewa wcześniej wycięto.
mm263 (2019.10.18)
Powrót do komentarzy