Wybrany wątek opinii
@ciekawskiiiiii - na pewno nie z tego samego co ty pisowski elektoracie. Wam wystarczy na obiecać a potem jest taki syf jaki jest i się ludzie muszą do drzew wiązać, bo się jakiemuś choremu konusowi zamarzył drugi Amsterdam
Do moderacji
Odpowiedz
1
23
Nikt im nie każe się do drzew przywiązywać niech lepiej zostaną w domu i nie przeszkadzają w rozwoju Polski.
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
Bo nie mają do czego się przywiązać!Rząd ich przechytrzył i drzewa wcześniej wycięto.
Do moderacji
Odpowiedz
18
1