49
13.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przerzuć się na Goownoprawde, tam twoi p r a w i e wygrali, he he he
(2019.10.14)

info

6  
  1
Polityka PiSu niszczy. Pan Jerzy Wilk na plakacie wyborczym zdrowy jak rydz a tu na zdjeciu. .. dwie rozne osoby. .. bardzo niezdrowo wyglada. No coz jezyk milosci Prezesa jest taki jaki jest.
(2019.10.14)

info

3  
  7
@Szok - przecież od 30 lat rządzi Elblągiem SLD PO PSL, ja na miejscu pis-u za przekop bym się tez nie brała, tak rządzi koalicja że długów nie będzie komu spłacać bo z tej doboci władz elbląskich kto może to wyjeżdża ot i cała prawda o inteligencji Elblążan.
maria1263 (2019.10.14)
Gratuluję Panu Jerzemu Wilkowi !!!
Numizmatyk (2019.10.14)
I jak tam p. Wilk razem z Krasulskim będzie większa aktywność na mównicy czy dalej milczenie owiec ? - bo i tak wszystko zostanie przyklepane
pedros45 (2019.10.14)
@maria1263 - Miła Marysiu1263 odstosunkuj się od inteligencji elblażan. .. przynajmniej tych, którzy nie głosowali na umiłowaną siłę przewodnią, bo nie dali się nabrać na tępą propagandę Populizmu i Socjotechniki, ani nie sprzedali głosów za profity opłacane z kieszeni uczciwych obywateli i podatników. Ucieczkę z Elbląga młodych ludzi zawdzięczamy geniuszowi, który sprzedał Elbląg do województwa bagienno-szuwarowego i skazał tym samym miasto na całkowitą marginalizację, którą funduje mu Olsztyn pochłaniając ochoczo fundusze bez oglądania się na inne miasta województwa. O ile też pamiętam za rządów pana Jerzego Wilka też nie doszło w Elblągu do rozkwitu przedsiębiorczości, kultury czy turystyki. .. a i tej chwili umiłowana siłą przewodnia ma stosunkowo duży udział w radzie miasta i niewiele z tego wynika. .. Faktem jest, że obecna opozycja to wyjątkowo smutny obraz nędzy i rozpaczy, który dla miasta może co najwyżej wspierać genialną ideę przekopu. .. bo niby dlaczego mielibyśmy się bać powodzi albo katastrofy ekologicznej. .. pan Jarosław nas ochroni. .. zAment.
GłębokaMyśl (2019.10.14)
15 minut jazdy na wschod i mamy juz zupelnie inny krajobraz woj. pomorskiego z ktorego odarli nas dzis postsolidarnosciowcy. .. i tylko Elblaga żal. .. Nic sie nie zmieni tylko z tego powodu ze cos tam przekopia za dwa lub trzy lata albo wogole. Dziwie se elblazanom ze nic do tej pory nie robia i nie zrobili zeby oderwac Elblag od warmissko-mazurskiego.
(2019.10.14)

info

5  
  2
Kim ty jesteś człowieku że tak złośliwie marudzisz PIS nie musi kupować głosów ludzie wiedzą jaki Rząd był uczciwy jest i nadal będzie dzięki mądrym wspaniałym wyborcom
Zg elblag (2019.10.14)
Ta PIS nie musi kópywać teraz głosów bo już je kupił. 500+, 300+, 13 tka to nie było kópywanie głosów (naiwnego i pazernego elektoratu). Facet jesteś nieuk czy tak masz od urodzenia naiwny.
Szok (2019.10.14)

info

1  
  3
Jaki jest sens wybierania do Sejmu dwoch 70 letnich emerytów Wilka i Krasulskiego, może ktoś nam wyjasni. ?
(2019.10.14)

info

2  
  1