Wybrany wątek opinii
Pan Wolf powinien przejść na emeryturę bo i tak ma nasz Elbląg w. .wiadomo gdzie. Ten pan tylko liczy pieniądze za posłowanie i klaskanie. Dla mnie ta osoba jest nikim, bo nic nie zrobił dla Elbląga i nie zrobi taki poseł do grobowej deski.
Do moderacji
Odpowiedz
41
20
@Szok - przecież od 30 lat rządzi Elblągiem SLD PO PSL, ja na miejscu pis-u za przekop bym się tez nie brała, tak rządzi koalicja że długów nie będzie komu spłacać bo z tej doboci władz elbląskich kto może to wyjeżdża ot i cała prawda o inteligencji Elblążan.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@maria1263 - Miła Marysiu1263 odstosunkuj się od inteligencji elblażan. .. przynajmniej tych, którzy nie głosowali na umiłowaną siłę przewodnią, bo nie dali się nabrać na tępą propagandę Populizmu i Socjotechniki, ani nie sprzedali głosów za profity opłacane z kieszeni uczciwych obywateli i podatników. Ucieczkę z Elbląga młodych ludzi zawdzięczamy geniuszowi, który sprzedał Elbląg do województwa bagienno-szuwarowego i skazał tym samym miasto na całkowitą marginalizację, którą funduje mu Olsztyn pochłaniając ochoczo fundusze bez oglądania się na inne miasta województwa. O ile też pamiętam za rządów pana Jerzego Wilka też nie doszło w Elblągu do rozkwitu przedsiębiorczości, kultury czy turystyki. .. a i tej chwili umiłowana siłą przewodnia ma stosunkowo duży udział w radzie miasta i niewiele z tego wynika. .. Faktem jest, że obecna opozycja to wyjątkowo smutny obraz nędzy i rozpaczy, który dla miasta może co najwyżej wspierać genialną ideę przekopu. .. bo niby dlaczego mielibyśmy się bać powodzi albo katastrofy ekologicznej. .. pan Jarosław nas ochroni. .. zAment.
Do moderacji
Odpowiedz
8
3